13:32

Forvetbet: Dünya Kupası para yatırım promosyonu

Dünya Kupası’nda Forvetbet farkıyla bonus yağmuruna tutulacaksınız. Toplam 400 TL bonus kazanabileceğiniz kampanyanın detayları burada. Dünya Kupası heyecanını Forvetbet üyeleri daha fazla yaşayacak. Forvetbet 3 aşamalı Dünya Kupası bonus fırsatıyla 400 TL kazanma şansı sunuyor. Tüm Forvetbet üyelerinin katılabileceği kampanyadan Dünya Kupası boyunca yararlanabileceksiniz. 3 aşamlı para yatırma promosyonu olan bonusa dilediğiniz aşamada katılım gösterebileceksiniz.
 

Forvetbet para yatırım Dünya Kupası
© Forvetbet

 

2 farklı aşama

İlk aşama 28 Haziran 2018’e kadar devam edecek. Bu tarihe kadar yapacağınız en az 50 TL’lik para yatırma işleminizin karşılığında %50 oranında bonus elde edeceksiniz. Bu aşamada en fazla 100 TL bonus kazanabileceksiniz. Örneğin 200 TL yatırırsanız bu miktarın %50’si olan 100 TL Forvebet bonusu elde edeceksiniz.
 

İkinci aşama 30 Haziran – 11 Temmuz 2018 tarihlerini kapsayacak. Bu tarihler arasında yine en az 50 TL’lik para yatırma işleminizle kampanyaya katılabileceksiniz. Yatırdığınız tutarın %100’ü kadar bonus alacaksınız. Bu aşamada da en fazla 100 TL bonus almaya hak kazanacaksınız. Mesela 100 TL yatırdığınızı varsayarsak tutarın %100’üne tekabül eden 100 TL’yi bonus olarak hesabınızda göreceksiniz.
 

Üçüncü aşama 14-15 Temmuz 2018 günlerini kapsayacak. Bu iki günlük süre zarfında en az 100 TL’lik yatırımınızla kampanyanın bu aşamasına dahil olabileceksiniz. Bu şartı sağlarsanız %100 oranlı bonus kazanacaksınız. 3. aşamada en fazla 200 TL bonus alabileceksiniz.
Örnek vermek gerekirse; diyelim ki 200 TL yatırdınız. %100 orandan yatırdığınız tutar kadar yani 200 TL daha bonusa hak kazanacaksınız.
 

 

Her üye 3 aşamanın her birinden sadece 1 kez bonus alabilecek. Kampanya boyunca en çok 400 TL bonus toplayabileceksiniz. Unutmayın! Kampanyaya katılabilmek için para yatırma işleminden sonra BONUS TALEPLERİ bölümünden yaptığınız yatırım işleminin referans numarasını girerek bonusu talep etmeniz gerekecek. Para çekme işlemi yapmadan önce yatırdığınız tutarın 1 katını en az 1,05 gibi makul bir orandan; bahis bonusunun 7 katını ise minimum 1,50 orandan çevirmeniz istenecek.
 

Heyecan veren takım: Belçika

Son yıllarda genç jenerasyonuyla heyecan veren futbol ortaya koyan Belçika olabilir mi sorularını akıllara getiriyor. Brezilya, Almanya, Arjantin gibi favorilerin tökezleyerek başladığı 2018 Dünya Kupası’nda Belçika şansını arttırabilir. Elemelerdeki muhteşem performansı ve attığı 43 gol takımın değerini ortaya koyuyor. Kadrosunda dünya yıldızlarını barındıran ve “Altın Nesil” olarak adlandırılan Belçika gruba iyi başlarsa kupayı forse edebilir. De Bruyne’ün kilit pasları ile Hazard ve Lukaku kaleyi delik teşik edebilir. Beklenen skor 4-0 ve üzeri.
 

Panama’nın ilk maç heyecanı

İlk kez Dünya Kupası’nda boy gösterecek Panama ilk maçta heyecanı iliklerine kadar hissedecek. Aşırı doz adrenalin takımı sarhoş edebilir. Mucize gibi bir eleme sonrası son dakikalarda Rusya biletini cebe koyan Panama katılım göstererek bile beklentiyi karşıladı. Onlar sadece eğlenmeye bakacak gibi. Buna rağmen teknik adam Hernan Gomez daha önce 2 farklı ülkeyle Dünya Kupası tecrübesi yaşadı. Ne yapılması gerektiğini bilse de eldeki malzeme ile iyi bir sunum yapabilir mi bilemiyorum. Roman Torres elemelerde ülkesinin simgesi haline geldi. Bu motivasyon onu ön plana çıkaracaktır. 2018 Dünya Kupası’nın en ağır futbolcusu olan Torres 99 kiloluk cüssesiyle naif Belçika kadrosuna kara bir gece yaşatabilir.
 

İstatistiklerin dili

 • İki takım ilk kez karşı karşıya gelecek.
 • 13. kez Dünya Kupası’nda yer alan Belçika Almanya, İngiltere, İspanya, İtalya ve Fransa’dan sonra en çok katılım gösteren Avrupa ülkesi.
 • Elemeleri 9 galibiyet 1 bearberlikle bitiren Belçika attığı 43 golle Almanya ile rekora ortak oldu.
 • Belçika son 9 Dünya Kupası grup maçında yenilmedi, 5 beraberlik alırken son 4’ünü kazandı.
 • Panama ilk kez katıldığı Dünya Kupası öncesi oynadığı 5 hazırlık maçında 1 gol atabildi, 8 gol yedi.
 • Belçika katıldığı son 7 Dünya kupası’nın 6’sında gruptan çıktı.
 • Panama’da eleme maçlarında 2’den fazla gol atabilen futbolcu olmadı.
 • Belçika son 9 Dünya Kupası’nın sadece 1’ine yenilgiyle başladı, 5 kez ilk maçı kazandı.
 • Belçika’nın Dünya Kupası’da attığı son 8 golün hepsi 70. dakikadan sonra geldi.
 • Elemelerdeki son 8 maçta Lukaku Belçika’nın 11 golüne imza attı.
 • Belçika’nın son 14 resmi ve özel maçının 11’i üst sonuçlandı, 9’unda gol yemedi, 13’ünde attı.